5 stycznia 2020 odbyła się uroczystość wręczenia decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych przez Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. W gronie 322 osób, którym nadano uprawnienia, aż 210 jest absolwentami Politechniki Krakowskiej.

Nadanie uprawnień budowlanychW wydarzeniu wziął udział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej dr hab. inż. Andrzej Szarata, prof. PK oraz dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki dr hab. inż. Stanisław Rybicki, prof. PK.

Szczegółowa relacja z wydarzenia jest dostępna na stronie głównej Politechniki Krakowskiej.

Na zdjęciu, uroczystość wręczenia decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych przez Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. Fot. Jan Zych